Tradycja i nowoczesność. To my!

Spółka Artnet istnieje na rynku od 1996roku. Oferujemy kompleksowerozwiązania informatyczne oraz profesjonalne usługi webmasterskie i aplikacje webowe. Posiadamy własne Centrum Danych w Gdańsku.

W 1997 roku

firma Artnet Sp. z o.o.

otrzymała koncesję Ministra Łączności na świadczenie usług telekomunikacyjnych i została koncesjonowanym operatorem sieci Internet. Spółka Artnet jako akredytowany przez PARP wykonawca usług bardzo aktywnie uczestniczyła przy realizacji projektów informatycznych oraz internetowych, na które polskie przedsiębiorstwa mogły otrzymać dotacje z funduszy UE.

W 2005 roku wśród 1000 zgłoszonych firm do rankingu „Technology Fast50 Central Europe” firma Artnet Sp z o.o. zajęła wysokie 20 miejsce. Ranking ten obejmuje najszybciej rozwijające się firmy technologiczne z krajów Europy Środkowej i jest organizowany przez znaną międzynarodową firmę doradczą Deloitte.

Spółka aktywnie uczestniczy w akcjach społecznych i charytatywnych. Serwis Pajacyk wykonany przy współpracy z Polską Akcją Humanitarną został uznany przez Ministra Łączności Wydarzeniem Roku w Internecie. Aktualnie wspieramy Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni oraz akcję „Zdrowa Rozmowa Potrafi Leczyć” organizowaną przez Fundację Hospicyjną - Hospicjum to też życie.